October 2016

League fixtures for October 2016 below or download Oct 16 pdf.

Comp Home
Away Venue Time
            



            

Monday 03 October



P Ex-Service Strokers v    
La Villette Hotel Gremlins  
Ex-S 7:15 PM
P North Legionnaires v Ex-Service Hot Butts N Leg 7:15 PM
P Slattery Decor NSC v Ex-Service Stunners N Soc 7:15 PM






3 Gremlin Buccaneers v Q-Sky GIBA Grem 7:15 PM






Tuesday 04 October



1 M J Construction NSC v RAF Reds N Soc 7:15 PM
1 North Legion Battlers v North Social Rebels N Leg 7:15 PM






2 Gremlin Knights v North Social Bandits Grem 7:15 PM
2 Sporting Lions v Gremlin Breakers Sport 7:15 PM






Wednesday 05 October



1 North Social L-Plates v North Legion Sharks N Soc 7:15 PM






2 North Legion Patriots v North Social Specials N Leg 7:15 PM






3 Gremlin's Mixed Bunch v North Legion Outcasts Grem 7:15 PM






Thursday 06 October



ISL Jamie Le Cheminant v Glenn Le Prevost Ex-S 7:15 PM
ISL Darren Hughes v John Skillett Grem 7:15 PM
ISL Martyn Desperques v Seb Priaulx Grem 7:15 PM
ISL Adam Shorto v Jess De La Haye N Leg 7:15 PM






Monday 10 October



P Ex-Service Stunners v Ex-Service Strokers Ex-S 7:15 PM
P La Villette Hotel Gremlins  
v North Legionnaires Grem 7:15 PM






2 North Social Bandits v North Legion Patriots N Soc 7:15 PM






3 North Legion Outcasts v Gremlin Grinders N Leg 7:15 PM
3 Q-Sky GIBA v Gremlin's Mixed Bunch GIBA 7:15 PM






Tuesday 11 October



P Ex-Service Hot Butts v Slattery Decor NSC Ex-S 7:15 PM






1 North Legion Sharks v North Legion Battlers N Leg 7:15 PM






2 Gremlin Breakers v Gremlin Knights Grem 7:15 PM
2 North Social Specials v Sporting Lions N Soc 7:15 PM






Wednesday 12 October



1 North Social Rebels v M J Construction NSC N Soc 7:15 PM
1 RAF Reds v North Social L-Plates Grem 7:15 PM






Thursday 13 October



ISL John Skillett v Martyn Desperques Ex-S 7:15 PM
ISL Glenn Le Prevost v Adam Shorto Grem 7:15 PM
ISL Seb Priaulx v Darren Hughes Grem 7:15 PM
ISL Jess De La Haye v Jamie Le Cheminant N Soc 7:15 PM






Monday 17 October



P Ex-Service Hot Butts v Ex-Service Stunners Ex-S 7:15 PM
P Slattery Decor NSC v La Villette Hotel Gremlins N Soc 7:15 PM






3 Gremlin Buccaneers v Gremlin's Mixed Bunch Grem 7:15 PM






Tuesday 18 October



P Ex-Service Strokers v North Legionnaires Ex-S 7:15 PM






1 North Legion Battlers v M J Construction NSC N Leg 7:15 PM
1 North Social L-Plates v North Social Rebels N Soc 7:15 PM
1 RAF Reds v North Legion Sharks Grem 7:15 PM






2 Sporting Lions v North Social Bandits Sport 7:15 PM






Wednesday 19 October



2 Gremlin Knights v North Legion Patriots Grem 7:15 PM
2 North Social Specials v Gremlin Breakers N Soc 7:15 PM






Thursday 20 October



3 Gremlin Grinders v Q-Sky GIBA Grem 7:15 PM






ISL Jess De La Haye v John Skillett N Soc 7:15 PM