November 2018

League fixtures for November 2018 below or download Nov 18 pdf.

Comp    
Home
Away Venue  
Time






Monday 05 November



P The Sledgehammers v   
North Legionnaires Grem 7:15 PM  






Tuesday 06 November



P Ex-Service Stunners v La Villette Hotel Gremlins
Ex-S 7:15 PM






1 North Social L-Plates v Sporting Lions N Soc 7:15 PM






2 North Legion Battlers v Gremlin Buccaneers N Leg 7:15 PM






3 Gremlins Mixed Bunch v NSC 1st Ladies Grem 7:15 PM
3 Q-Sky GIBA v NSC Super Six GIBA 7:15 PM






Wednesday 07 November



P Ex-Service Hot Butts v Ex-Service Strokers Ex-S 7:15 PM






1 North Legion Sharks v MJ Construction NSC N Leg 7:15 PM






2 Gremlin Knights v North Social Bandits Grem 7:15 PM






3 NSC Casuals v North Legion Outcasts N Soc 7:15 PM






Thursday 08 November



1 Officemaker Rebels v RAF Reds N Soc 7:15 PM






2 Gremlin Breakers v Gremlin Grinders Grem 7:15 PM






IB Adrian Holley v Danny Marquand Ex-S
IB Glenn Le Prevost v John Skillett G






Monday 12 November



P Ex-Service Strokers v The Sledgehammers Ex-S 7:15 PM
P La Villette Hotel Gremlins
v Ex-Service Hot Butts Grem 7:15 PM
P North Legionnaires v Ex-Service Stunners N Leg 7:15 PM






3 NSC 1st Ladies v Q-Sky GIBA N Soc 7:15 PM






Tuesday 13 November



1 MJ Construction NSC v North Social L-Plates N Soc 7:15 PM
1 Sporting Lions v Officemaker Rebels Sport 7:15 PM






2 Gremlin Buccaneers v Gremlin Knights Grem 7:15 PM






3 North Legion Outcasts v Gremlins Mixed Bunch N Leg 7:15 PM






IA Seb Priaulx v Dave Gilmour Ex-S






Wednesday 14 November



1 RAF Reds v North Legion Sharks Grem 7:15 PM






2 North Social Bandits v Gremlin Breakers N Soc 7:15 PM






Thursday 15 November



2 Gremlin Grinders v North Legion Battlers Grem 7:15 PM






3 NSC Super Six v NSC Casuals N Soc 7:15 PM






IA Darren Hughes v Martyn Desperques Ex-S






Monday 19 November



P Ex-Service Strokers v Ex-Service Stunners Ex-S 7:15 PM
P North Legionnaires v La Villette Hotel Gremlins N Leg 7:15 PM
P The Sledgehammers v Ex-Service Hot Butts Grem 7:15 PM






3 NSC 1st Ladies v NSC Super Six N Soc 7:15 PM






Tuesday 20 November



1 MJ Construction NSC v Officemaker Rebels N Soc 7:15 PM
1 Sporting Lions v RAF Reds Sport 7:15 PM






2 Gremlin Grinders v Gremlin Knights Grem 7:15 PM
2 North Legion Battlers v Gremlin Breakers N Leg 7:15 PM






Wednesday 21 November



3 Gremlins Mixed Bunch v NSC Casuals Grem 7:15 PM
3 North Legion Outcasts v Q-Sky GIBA N Leg 7:15 PM






IA Seb Priaulx v Darren Hughes Ex-S






Thursday 22 November



1 North Social L-Plates v North Legion Sharks N Soc 7:15 PM






2 Gremlin Buccaneers v North Social Bandits Grem 7:15 PM






IA Martyn Desperques v Dave Gilmour Ex-S






Monday 26 November



P Ex-Service Hot Butts v North Legionnaires Ex-S 7:15 PM
P La Villette Hotel Gremlins v Ex-Service Strokers Grem 7:15 PM






3 NSC Casuals v NSC 1st Ladies N Soc 7:15 PM
3 Q-Sky GIBA v Gremlins Mixed Bunch GIBA 7:15 PM






Tuesday 27 November



P Ex-Service Stunners v The Sledgehammers Ex-S 7:15 PM






1 Officemaker Rebels v North Social L-Plates N Soc 7:15 PM






2 Gremlin Breakers v Gremlin Buccaneers Grem 7:15 PM






Wednesday 28 November



1 North Legion Sharks v Sporting Lions N Leg 7:15 PM






2 Gremlin Knights v North Legion Battlers Grem 7:15 PM
2 North Social Bandits v Gremlin Grinders N Soc 7:15 PM






IB Adrian Holley v Glenn Le Prevost Ex-S






Thursday 29 November



1 RAF Reds v MJ Construction NSC Grem 7:15 PM






3 NSC Super Six v North Legion Outcasts N Soc 7:15 PM






IB John Skillett v Danny Marquand Ex-S